طراحی سایت باشگاه ورزشی

طراحی وبسایت ورزشی

امروزه با توسعه ی چشم گیر اینترنت اغلب مردم سعی میکنند بیشتر نیاز های خود را به صورت آنلاین با اینترنت و وب سایت ها برطرف کنند. به خصوص در مواقعی که در جستجوی کلاس های آموزشی و یا یک باشگاه ورزشی ایده آل برای فرزندان و یا خودشان در نزدیکی محل سکونت آن ها باشند. یک باشگاه ورزشی برای این که بتواند خدمات خود را برای مردم معرفی کند و مشتریان بیشتری برای ثبت نام در باشگاه جذب نماید بهترین راهی که پیش روی خود می بیند اقدام به طراحی وب سایت ورزشی است.

چه بسا که امروزه در فضاهای مجازی میتوان ناظر نظرات مردم درباره ی مکان های مختلفی که بازدید کرده اند بود و این در تصمیم گیری افراد نقش بسیار پررنگی دارد، در نتیجه امروزه طراحی سایت باشگاه های ورزشی یکی از الزامات میباشد.
انجام تبلیغات در اینترنت بدون وجود یک سایت اختصاصی به سختی انجام میشود. بنابراین وجود یک سایت اختصاصی برای باشگاه های ورزشی و بدنسازی میتواند کمک شایانی به پیشرفت و قالب شدن آن در بین مردم بکند.

علاقه به ورزش افراد آنلاین و غیر آنلاین نمی شناسد. امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی بسیاری از کسب و کارهای مربوط به رشته های مختلف ورزشی را میتوان به صورت آنلاین جستجو و پیدا نمود. شاید خود شما از آن دسته از افرادی باشید که با جستجو در اینترنت به دنبال باشگاه ورزشی مورد علاقه خود دقیقا در منطقه ای زندگی میکنید یا در حوالی محل کار خود بوده اید. حتی بسیاری از تبلیغاتی که امروزه در وب سایت های مختلف آنها را رویت میکنیم مربوط به معرفی یک کالا در زمینه یک رشته خاص ورزشی میباشد. بنابراین این طرز فکر بسیار اشتباه میباشد که رشته های مختلف ورزشی و معرفی آنها نمیتواند در اینترنت و فضای مجازی موفق عمل کنند.

شما در یک وب سایت ورزشی به دلیل تنوع رشته های ورزشی میتوانید بخشهای مختلف و سرویس های مختلفی را ارائه نمایی تا در نهایت بتوانید مخاطبان بسیار زیادی را به وبسایت خود جذب نمایید. مخاطبانی که در نهایت به مشتریان باشگاه ورزشی شما تبدیل خواهند شد. ‍‍


عوامل موثر در موفقیت طراحی سایت باشگاه ورزشی:

1- معرفی باشگاه: در ابتدا میتوانید خود و باشگاه ورزشی را به خوبی معرفی نمایید و با قرار دادن شماره های تماس و آدرس دقیق خود افراد و بازدید کنندگان آنلاین را دعوت نمایید تا از محل باشگاه شما بازدید به عمل بیاورند. همچنین میتوانید توسط طراحی صفحه ای به نام درباره ما در مورد گواهینامه ها و موفقیت هایی که شما در طول دوران ورزشی خود کسب نموده اید اطلاعاتی را به بازدید کنندگان خود ارائه نمایید و از این طریق به تبلیغات بپردازید. در این صفحات میتوانید در مورد دستگاه ها و تجهیزاتپیشرفته ای که در اختیار دارید نیز صحبت نمایید تا مشتریان شما آگاه شوند که شما در این زمینه بسیار حرفه ای عمل مینمایید.

2- مشاوره با مربیان و اساتید: مربیان و اساتیدی که هم اکنون با باشگاه ورزشی شما در حال همکاری میباشند با اطلاعاتی که لازم است تا مشتریان از آنها آگاهی داشته باشند را هم میتوانید در یک صفحه جداگانه قرار دهید. این صفحه میتواند به دادن دید حرفه ای بودن به کاربرانتان کمک بسیار زیاد و شایانی نمایند. همچنین در مورد برنامه های زمان بندی باشگاه ورزشی و ساعات کاری و سانس زنانه و مردانه نیز میتوانید اطلاعات جامعی را به افراد آنلاین در وب سایت بدهید.

3- درگاه پرداخت: در نهایت حتی مشتریان حال حاضر و کاربران آنلاین وب سایت که برای اولین بار در حال مشاهده وب سایت شما میباشند را تشویق نمایید تا هزینه های باشگاه را به صورت آنلاین پرداخت نمایند و از تخفیف های ویژه ای برای همین کار برخوردار گردند. این کار باعث میگردد تا افراد به راحتی بتوانند شما و باشگاه ورزشیتان را به دیگران معرفی نمایند. این کار مطمئنا باعث افزایش بازدید کنندگان وب سایت و در نهایت افزایش سود شما در باشگاه ورزشی خواهد شد.

4- مقالات ورزشی: همچنین برای جذب بازدید کنندگان بیشتر پیشنهاد ویژه ای هم برای شما خواهیم داشت. به این صورت که میتوانید در قالب مقاله و صفحات آموزشی در رابطه با رشته های ورزشی که حتی در باشگاه ورزشی شما هم سرویس های آن ورزش ارائه نمیشود هم اطلاعات جامعی را به بازدید کنندگان وب سایت خود بدهید. با این کار آنها به وب سایت شما وفادار خواهند ماند و شما را به راحتی به دیگران معرفی خواهند نمود. همچنین به دلیل وجود متن های بسیار زیاد در وب سایت رتبه سایت شما در موتورهای جستجو گر مانند گوگل افزایش پیدا خواهد نمود و در فضای اینترنت بیشتر و بهتر نسبت به رقبایتان دیده خواهید شد.

 

برخی از امکانات پیشنهادی آذرین وب:

 • امکانات: معرفی کامل امکانات و تجهیزات موجود در باشگاه ورزشی
 • مربیان: امکان معرفی کامل مربیان به همراه عکس و متن کامل سوابق کاری
 • ثبت نام آنلاین: مسلما" یک فرم ثبت نام آنلاین نقش بسیار مهمی در سرعت بخشیدن به کارها دارد.
 • پرداخت شهریه: امکان پرداخت شهریه ورزشکاران به کمک درگاه های بانکی یک مزیت بزرگ محسوب می شود.
 • تاریخچه: اطلاع ورزشکاران از تاریخچه و پرسنل یک باشگاه ورزشی می تواند باعث کسب اعتبار بیشتر از دید مخاطبان شود.
 • اردوهای تمرینی: قسمت مربوط به اردوهای تمرینی جاری و یا زمان اجرای آن ها در آینده
 • فیلم و عکس های تمرینات: بخش گالری و تصاویر مربوط به تمرینات تیمهای ورزشی برای علاقه مندان به و هواداران
 • کانون اعضا: کانون هواداران تیم های ورزشی که به صورت یک بخش مستقل در سایت طراحی میشود.
 • تجهیزات و امکانات: یکی از ملزومات سایت باشگاه های ورزشی نمایش تجهیزات و امکانات آن ها در وبسایتشان است که طراحی وب سایت آذرین وب با درک این مسئله به بهترین شکل ممکن به طراحی آن می پردازد.
 • اسلایدشو (اسلایدر یا تصاویر متحرک): طراحی اسلایدر ویژه و متحرک برای تبلیغات ، تخفیفات و غیره
 • مکانیزم کامل تبلیغاتی بنری (تبلیغ بنری): قراردادن محل های مختلف در طراحی سایت برای بنره های تبلیغاتی
 • امکان ارسال ایمیل و پیامک گروهی به اعضا: پنل ارسال ایمیل و پیامک گروهی به اعضا در بخش مدیریت سایت
 • درگاه پرداخت: درگاه پرداخت بانک های مختلف به اختیار مدیر سایت
 • بخش سوالات متداول: طراحی صفحه با محتوای سوالات متداول جهت رفع سوالات کاربران
 • بهینه سازی کدها برای گوگل: بهینه سازی کدهای سایت برای موتور های جستجو گر
 • سازگاری با موبایل و تبلت: نمایش هوشمند سایت در نسخه های موبایل و تبلت
 • خبرنامه پیامکی: خبرنامه اطلاع رسانی و تبلیغاتی پیامکی در طراحی سایت
 • شبکه های اجتماعی وب سایت: بخش ویژه عضویت کاربران در شبکه های اجتماعی طراحی سایت
 • طراحی صفحه تماس با ما: طراحی صفحه ویژه اطلاعات تماس، آدرس ها و راه های ارتباطی در طراحی سایت
 • طراحی صفحه درباره ما: طراحی صفحه ویژه معرفی سایت، تیم مدیریت و تاریخچه
 • طراحی نقشه سایت: طراحی صفحه ویژه نقشه سایت در طراحی سایت برای بررسی بهتر سایت توسط موتور های جستجوگر

 

چنانچه شما نیز با مطالعه این مطلب تصمیم به راه اندازی یک وب سایت ورزشی گرفته اید میتوانید با همکاری گروه طراحی سایت آذرین وب همین امروز پروژه خود را شروع کنید، فقط کافیست با کلیک بر روی دکمه سفارش طراحی سایت از بین بسته های امکاناتی معرفی شده توسط آذرین وب، بسته مورد نظر خود را انتخاب کنید و سفارش دهید، همچنین میتوانید با تماس با کارشناسان شرکت از مشاوره رایگان و سفارش تلفنی استفاده نمایید.

1395-10-23 15:05 معرفی انواع سایت

مشاوره رایگان جهت طراحی سایت؟