طراحی سایت و اپلیکیشن بیمه بازار

دسته‌بندی: استارت آپ ها

تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ماه ۱۳۹۷

دیدگاه‌های این مقاله: 0

تعداد بازدید: 462

طراحی سایت و اپلیکیشن بیمه بازار

شاید در سال‌های گذشته فروش آنلاین بیمه‌نامه یک رؤیا به نظر می‌رسید اما ایده برخط سازی خدمات بیمه بالأخره در ذهن فعالین حوزه بیمه نیز جرقه زد. حدود 24 شرکت بیمه در کشور مشغول فعالیت هستند. پس بازار بیمه با توجه به اینکه یک نیاز عمومی است یک بازار بزرگ است. اما آیا فقط باید از یک بعد این بازار کسب یعنی فروش کاغذ بیمه استفاده نمود؟! یا اینکه در این صنعت هم می‌توان از نوآوری و علم روز استفاده نمود؟

صنعت بیمه صنعت فوق‌العاده بزرگی است استفاده از خدمات آنلاین در صنعت بیمه می‌تواند انقلابی بزرگ در حوزه فروش بیمه ایجاد نماید. یکی از مشکلات بزرگ فروش بیمه نیاز مراجعه حضوری یا تماس تلفنی با دفاتر بیمه بوده است.

بیمه بازار راه را ساده‌تر کرده است

شهریورماه 95 بود که وب‌سایتی به نام بیمه بازار در حوزه فروش آنلاین بیمه‌نامه های مختلف شروع به فعالیت نمود. این وب‌سایت مرجعی برای مقایسه و خرید بیمه‌های شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه آتش‌سوزی، بیمه عمر و سایر انواع مختلف بیمه است که امکان نرخ گیری و خرید این بیمه‌ها را به‌راحتی فراهم نموده.

بیمه بازار در حال حاضر با به‌روز رسانی‌های به‌موقع فنی و غیر فنی و با امکان فروش آنلاین بیمه‌های ثالث، بدنه، آتش‌سوزی، بیمه زلزله، بیمه عمر، بیمه درمان تکمیلی، بیمه لوازم الکترونیکی، بیمه مسافرتی و بیمه تأمین اجتماعی، به یکی از پرفروش‌ترین و پرطرفدارترین وب سایت‌های فروش آنلاین خدمات بیمه کشور تبدیل‌شده است.

بیمه بازار به‌تازگی با توسعه اپلیکیشن های اندروید و آی او اس توانسته امکان خرید آنلاین بیمه را نیز برای مشتریان خود فراهم آورد.

طراحی سایت مشابه بیمه بازار با آذرین وب

شرکت آذرین وب در سال‌های گذشته با توسعه سیستم فروش آنلاین بیمه در قالب وب‌سایت و اپلیکیشن های اندروید و آی او اس توانسته خدمات ویژه‌ای به متقاضیان طراحی وب‌سایت و اپلیکیشن های فروش آنلاین بیمه ارائه نماید.

سیستم فروش آنلاین بیمه‌نامه آذرین وب با امکان فروش انواع مختلف بیمه‌نامه از شرکت‌های مختلف و ایجاد امکانات و دسترسی‌های ویژه نسبت به نمونه‌های فعال سطح کشور می‌تواند مرجعی قابل‌اعتماد برای فروش آنلاین خدمات بیمه و توسعه کسب‌وکارهای مرتبط با صنعت بیمه باشد.

آذرین وب تابه‌حال موفق به طراحی بیش از ده‌ها نمونه وب‌سایت و اپلیکیشن فروش آنلاین بیمه‌شده و همواره با استفاده از تجربیات خود در این راه سعی در ارائه راهکارهای بهتر و به‌روزتر جهت فروش آنلاین بیمه‌نامه و خدمات مرتبط با آن دارد.

نمونه کار های شرکت آذرین وب در زمینه ی بیمه آنلاین:

مشاوران آذرین وب آماده ارائه راهکارهای توسعه کسب‌وکار شما در حوزه بیمه هستند همین امروز با مشاوران ما تماس بگیرید و سیستم فروش آنلاین بیمه خود را سفارش دهید.

دیدگاه های کاربران