سایت داینامیک چه ویژگی هایی دارد؟

دسته‌بندی: تکنولوژی‌ها

تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۶

دیدگاه‌های این مقاله: 0

تعداد بازدید: 941

سایت داینامیک چه ویژگی هایی دارد؟

داینامیک یعنی متحرک و پویا. داینامیک در بسیاری از علوم استفاده می شود.طراحی سایت از لحاظ مدیریت مطالب به دو دسته تقسیم می شود.
1. طراحی سایت ایستا که برای مدیریت این نوع سایت حتما شما آشنایی کامل به علم html داشته باشید در غیر این صورت شما توانایی هیچ تغییری در سایت را ندارید.
این امر باعث شده تا طرفداران این نوع وب سایت ها کمتر باشد.
2. طراحی وب سایت داینامیک که یکی به معنای پویا و متحرک است مدیر وب سایت به راحتی می تواند روی آن تغییرات انجام دهد و در زمان های مختلف می توانید آن را تغییرات اساسی دهید.
اکثر سایت های خبری، سایت های فروشگاهی، سایت های آموزشی و... همه با سایت های داینامیک ساخته می شود.

مزایای سایت های داینامیک چیست؟
امتیازی که این سایت ها نسبت به سایت های دیگه دارند این است که مدیر سایت بدون نیاز به مهارت خاص و به سادگی می تواند سایت خود را مدیریت کند و مطالب سایت را زیاد یا کم کنند .

وب سایت داینامیک مبتنی بر cms
یکی از نرم افزارهایی که  داینامیک برنامه نویسی می شود نرم افزاری با نام cms  به صورت آماده است که کار را برای برنامه نویس راحت تر کرده و در نتیجه هزینه آن کمتر از دیگر برنامه ها است.

از لحاظ امنیت از بالاترین امنیتی برخوردار است.
در طراحی سایت داینامیک که با cms  اختصاصی برای شما طراحی می شود امکاناتش قابل تغییر است و با توجه به سلیقه و امکانات شما قابل ارتقا است.
توجه داشته باشد در انتخاب cms  حتما سی ام اسی که بر اساس قواعد سئو برنامه نویسی شده باشد را انتخاب کنید.
سی ام اسی که بر اساس قواعد سئو برنامه نویسی می شود بدون شک ابزارهای کارآمد در سئو را نیز در خود دارد تا کار شما را در بهینه سازی سایت سرعت بخشد.

دیدگاه های کاربران