بسته‌های طراحی وب‌سایت

دسته‌بندی پکیج‌های طراحی

پکیج‌ها

صفحه‌ای که هم اکنون در آن قرار دارید صفحه لیست پکیج‌های طراحی وب سایت و اپلیکشن آذرین وب است. قبل از هر چیز بهتر است با فروتنی اذعان داریم که پکیج های فعلی در حال تکمیل و به روز رسانی است و این بهبود مستمر تا زمانی که به ایده آل مد نظرمان نزدیک و نزدیک تر شود، ادامه خواهد یافت. در این بسته ها ما به نوعی بر آنیم تا به بازدیدکنندگان گرامی اعلام داریم که از خواست شما مطلعیم و شمای کلی آن را ترسیم نموده ایم.

به طور کلی به لحاظ طبقه بندی، نمونه کار سایت و اپلیکشن را از منظر تعدد پروژه ها، می‌توان به سه بخش نمونه کار شرکتی، نمونه کار فروشگاهی و در نهایت نمونه کار ایده محور تقسیم بندی نمود. ایده محور بدین معنا که پروژه ی سفارش داده شده،علاوه بر امکانات و ویژگی های سایت‌های معمول، دارای امکاناتی است که متداول نبوده و کمتر پروژه ای مشابه آن وجود دارد. نظیر سیستم های شبکه اجتماعی کسب و کار، برون سپاری پروژه، حراجی آنلاین، فروش آنلاین بیمه، رزرواسیون پزشکی و سایر مواردی که آذرین وب در آنها تجربه دارد و محصولات ما به شمار می‌رود.

اما به طور کلی، آذرین با اتکا به تیم حرفه ای خود با اطمینان به شما اعلام می‌دارد که ایده های خود را محدود نکنید چرا که پتانسیل اجرای هر امکانی که به ذهنتان می‌رسد را در این تیم موجود است. با این حال می‌بایست توجیه پذیری اجرا را در نظر گرفت، چراکه زمان و هزینه دو عامل مهم است که در اغلب موارد محدودیت خاصی دارد.لذا ما شنونده و پذیرای پیشنهاد شما در اجرای موارد بدیع هستیم.