طراحی سایت و اپلیکیشن مشابه اسنپ و سرویس‌های تاکسی یاب

حتما تاکنون با اپلیکیشن های یابنده تاکسی یا تاکسی یاب آشنا شدید یا حداقل خبرهایی از آنها به گوشتان خورده است.
اپلیکیشن هایی نظیر اسنپ (snapp) ، تپ سی (tap30) ، راید (ride) و سایر سایت ها و اپلیکیشن های مرتبط که کار اصلی آنها ارائه خدمات تاکسی رانی درون شهری و ارتباط بین رانندگان و مسافرین است.
طراحی اپلیکیشن اسنپ و تپ سی به تازگی در ایران صورت گرفته و با استقبال گسترده شهروندان مواجه شده است اما علت این استقبال گسترده چیست؟!


طراحی اپلیکیشن اسنپ و طراحی اپلیکیشن تپ سی امکاناتی را در اختیار شهروندان قرارداده است که باعث ترجیح دادن این اپلیکیشن ها به موسسات اتومبیل کرایه و حتی تاکسی بی سیم تهران میشود. در این بخش به برخی از این امکانات به اختصار میپردازیم:


طراحی اپلیکیشن

1 – دسترسی ساده و سریع: با استفاده از اپلیکیشن های تاکسی یاب شما میتوانید در سریعترین زمان ممکن و به ساده ترین شکل ممکن تاکسی بگیرید و به هرجای شهر که خواستید سفر کنید. در طراحی اپلیکیشن اسنپ و طراحی اپلیکیشن تپ سی فرآیند ها به شکلی در نظر گرفته شده که شما بدون در نظر گرفتن اینکه در خانه، محل کار یا حتی خیابان هستید، بتوانید نزدیکترین تاکسی های موجود را مشاهده کرده و رزرو نمایید.

2 – صرفه اقتصادی: در طراحی اپلیکیشن اسنپ و طراحی اپلیکیشن تپ سی، با استفاده از الگوریتم های پیچیده محاسبه ای همواره تلاش بر این است که مسافرین و رانندگان بیشترین صرفه ی اقتصادی را از سفر خود داشته باشند، گرچه اشکالات و معایبی در این روند توسط کارشناسان دیده شده است.

3 – کیفیت: رانندگان برای عضویت در اپلیکیشن اسنپ و اپلیکیشن تپ سی باید از پروسه ی پیچیده تایید رانندگان عبور کنند. در نتیجه کیفیت خودرو، نحوه برخورد، نظافت و سایر موارد رانندگان همواره زیر نظر ناظرین این اپلیکیشن ها قرار دارد و این عمر تاثیر به سزایی در کیفیت خدمت رسانی این سرویس ها خواهد داشت.

4 – پرداخت آنلاین: در طراحی اپلیکیشن های تاکسی یاب امکاناتی در نظر گرفته شده که مسافرین بتوانند بدون پرداخت فیزیکی پول از سفر خود لذت ببرند. برای مثال طراجی اپلیکیشن اسنپ به عنوان اولین اپلیکیشن تاکسی یاب کشور این امکان را فراهم کرد که مسافران بتوانند با استفاده از کیف پول آنلاین و شارژ اینترنتی اعتبار خود همواره هزینه سفر را به صورت آنلاین پرداخت نمایند.

5 – برآورد هزینه سفر: یکی از عمده مشکلات مسافرین شهری قیمت های ناهماهنگ موسسات اتومبیل کرایه و رانندگان شهری میباشد، در طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن های تاکسی یاب مسافران قبل از رزرو خودرو از هزینه سفر خود مطلع خواهند شد، این هزینه همچنین به رانندگان نیز اعلام میشود.

6 – نمایش زنده خودرو ها در نقشه: یکی دیگر از امکانات جذاب در طراحی اپلیکیشن های تاکسی یاب ماننده طراحی اپلیکیشن اسنپ، نمایش آنلاین خودرو ها بر رو نقشه میباشد. مسافران هنگام رزرو خودرو میتوانند از موقعیت مکانی خودرو های اطراف خود به صورت گرافیکی و زیبا مطلع شوند. همچنین پس از سوار شدن بر خودرو سیستم به طور خودکار موقعیت خودرو و مقصد را نمایش میدهد.

 

چنانچه شما نیز با فراهم کردن بستر و ظرفیت مناسب قصد طراحی سیستم های تاکسی یاب در یکی از شهر های ایران را دارید میتوانید با کارشناسان ما در آذرین وب در تماس باشید.

امکانات و ویژگی های پکیج