طراحی سایت و اپلیکیشن پزشکی و مطب دکتر

طراحی سایت پزشکی دکتر ایزی دکترهمان طور که پیش تر گفته شد امروزه تمام مشاغل برای معرفی خود اقدام به داشتن طراحی سایت نموده اند.این طراحی سایت به مشاغل پزشکی نیز کشیده شده است.

با طراحی سایت پزشکی باعث شده تا پزشکان در سایت به معرفی تخصص،رزومه کاری خود و ارائه مقالات پزشکی بپردازند و نیز با ارائه امکانات مختلف برای انجام امور خود راحت تر و در دسترس باشد.

از مهم ترین امکاناتی در سایت پزشکی قرار دارد رزرو آنلاین بیماران می باشد.این امکانات را به بیماران می دهند تا در هر زمان و مکانی که می توانند به پزشک مراجعه نمایند آن را انتخاب و رزرو نمایند.

از امکانات سایت پزشکی این است که می توان باقرار دادن صفحه ای بیماران از پزشکان سوالات خود را بپرسند و با پزشکان در ارتباط باشند و از آنان مشاوره آنلاین بگیرند.

همچنین با در نظر گرفتن ثبت نام آنلاین در طراحی سایت پزشکی از اتلاف وقت بیماران و پرسنل آنان جلو گیری می شود.

پزشکان می توانند با ایجاد گالری تصاویر و فیلم از نمونه کارهای خود و فضای داخلی کلینیک و یا مطب خود را برای بازدید کنندگان به نمایش بگذارد.

از امکانات دیگر در سایت پزشکی داشتن صفحه ای برای پیشنهادات و انتقادات، با قرار دادن این صفحه و نظرات بیماران خود می توانید طبق خواسته های آنان عمل نمایید .

یکی از امکانات مهم دیگری که بازدید کنندگان به آن توجه می نمایند تماس با ما و درباره ما می باشد،که در بخش تناس با ما با قرار دادن شماره تلفن، آدرس ایمیل و شبکه های اجتماعی که در آن فعالیت دارید و نیز قرار دادن آدرس و نمایش آن در نقشه گوگل را در اختیار مراجعه کنندگان خود بگذارید.

با گسترش تکنولوژی و پیشرفت دنیای اینترنت، بسیاری از افراد برای بررسی مسائل و مشکلات خود ابتدا در اینترنت جستجو می نمایند و نیز هر کسب و کاری برای معرفی بهتر خود در فضای مجازی به همراه شبکه های اجتماعی از طراحی سایت استفاده می نمایند که داشتن یک سایت برای تبلیغات و معرفی در اینترنت لازم و ضروری می باشد.

در هر جامعه‌ای نبود پزشکان باعث از بین رفتن سلامت، چه روحی و چه جسمی می شود بنابراین یکی از مشاغل اصلی و مهم در هر جامعه ای پزشکان می باشند. همانطور که گفته شد با پیشرفت اینترنت و پا گذاشتن تمامی مشاغل به آن، پزشکان نیز داشتن یک وب سایت از ضرورت‌های کاری آنها می باشد.

چرا طراحی سایت پزشکی

با طراحی سایت پزشکی به نوعی مطب مجازی خود را تاسیس می نمایید و در آن می توانید به معرفی تخصص و رزومه کاریتان و خدماتی که ارائه می دهید را توضیح دهید و در کنار آن می توانید مقالات پزشکی خودتان را به اشتراک بگذارید.

 یکی از دغدغه ها برای پزشکان و افراد بیمار گرفتن وقت مقالات از پزشک مورد نظرشان می باشد، برای گرفتن وقت ملاقات افراد باید یا به صورت حضوری و یا تلفنی وقت خود را می گرفتن که باعث می شود ساعات بسیاری را برای این کار صرف کنند همچنین برای پزشکان دادن وقت مشکل بود مخصوصا زمانی که به صورت حضوری می باشد باعث هرج و مرج در محیط می شود بنابراین با رزرو وقت آنلاین در وقت خود و بیماران‌تان صرفه جویی می نمایید و مراجعه کنندگان می توانند در هر زمانی که می توانند مراجعه نمایند وقت مورد نظر خود را رزرو کنند .

همچنین با طراحی سایت بصورت 24 ساعته به ارائه خدمات می پردازید و افراد می توانند در هر ساعت از شبانه روزی و در هر مکانی که باشند می توانند به شما دسترسی داشته باشند و نیز افرادی که در شهرستان می باشند نیز می توانند در زمانی که برایشان مقدور می باشد وقت مورد نظر خود را رزرو نمایند.

بطور مثال اگر یک جراح اقدام به طراحی سایت می نمایند می تواند در مورد روش درمان خود توضیحات کاملی دهد و روزمه کاری خود را قرار دهد و سوابق عمل های انجام شده و نیز در صورت امکان نمونه عمل های زیبایی که انجام شده بصورت قبل و بعد آن و بیمارستان‌های که تحت پوشش بیمه می باشند را معرفی نمایند.همچنین معرفی مزیت حرفه ای خود نسبت به سایر پزشکان مثل‌: کیفیت دستگاهها، کادر پزشکی و ... .

طراحی سایت پزشکی موجب شناخته تر شدن پزشک، کلینیک، درمانگاه و... می شود و اعتبار مجموعه پزشکی یا شخص پزشک را بالا می برد و سبب اعتماد بیشتر بیمار به پزشک می شود و نیز پزشک و بیمار می توانند به صورت آنلاین با یکدیگر در ارتباط باشند.

طراحی سایت پزشکی دکتر مرکزامکانات سمت کاربر

 • رزرو و تعیین وقت قبلی بصورت آنلاین
 • پرداخت از طریق تمامی درگاههای بانکی
 • ریسپانسیو بودن (واکنشگرا ) سایت

امکانات سمت مدیر

 • امکان مشاوره رایگان و آنلاین
 • امکان درج بیمه های طرف قرداد
 • بخش تبلیغات
 • امکان اشتراک گذاری مطالب و محتوای سایت در شبکه های اجتماعی
 • نظر سنجی
 • RSS
 • بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو
 • آمار بازدید کنندگان
 • نمایش آدرس بر روی نقشه گوگل
 • تماس با ما (‌شماره تلفن، آدرس ایمیل و معرفی شبکه اجتماعی که در آن فعالیت دارید. )
 • درباره ما

همچنین با ایجاد گالری تصاویر و ویدیو می توانید در آن از تمامی فضای داخلی و بیرون مطب، کلینیک و تصاویر از دستگاه های که استفاده می نمایید به همراه توضیحات و ... و از محیط اتاق عمل و همچنین در صورت امکان می توانید با گذاشتن ویدیو از عمل‌هایی که انجام می دهید، قرار دهید.

امروزه بسیاری از افراد برای آشنایی و یا داشتن اطلاعاتی از بیماری ها و روش درمان آن حال چه برای خود یا دیگران و نیز حتی برای بالا بردن دانش خود در این زمینه ابتدا در اینترنت جستجو می نمایند بنابراین در طراحی سایت پزشکی خود می توانید با قرار دان مقاله های پزشکی می توانید در اختیار بازدید کنندگان قرار دهید و بازدید سایت خود را بالا نمایید، همچنین می توانید آنها را از آخرین اخبار پزشکی روز مطلع سازید.

افرادی که به پزشک مراجعه می نمایند باید پرونده تشکیل دهند تا اطلاعات فردی، سوابق بیماری، پروسه درمان و هر اطلاعات مربوط دیگر که لازم می باشد بصورت آنلاین پر نمایند که این کار باعث می‌شود از اتلاف وقت بیماران و پرسنل جلوگیری شود، همچنین می توانید با قرار دادن کلمه عبور و رمز در اختیار بیماران می توانید قرار دهید تا به پرونده پزشکی شان دسترسی داشته باشند .

همچنین با قرار دادن امکان پرسش و پاسخ متداول می توانید سوال هایی که دائم از بیماری ها از پزشک پرسیده می شود را یک بار در آنجا پاسخ دهید تا بیمار در هنگام مراجعه به پزشک دیگر آن سوال ها تکرار نشود و زمان پزشک و خود نیز بیمار گرفته نشود.

طراحی سایت پزشکی نظر گرافیکی اهمیت بالایی دارد و باید به گونه ای باشد که تا زمانی که بیمار وارد آن شد به شما اعتماد نماید و گرافیک سایت نشان دهنده شما و حرفه ای بودنتان می باشد و در کنار آن می توان جلب اعتماد کرد بنابراین با طراحی خلاقانه و چشم نواز می توانید افراد بسیاری را به خودتان جلب نمایید.

برخی از افراد زمانی که اقدام به طراحی سایت می نمایند بدلیل مدیریت آن و به خاطر داشتن مهارت برنامه نویسی ممکن است دچار تردید شوند اما با وجود سیستم مدیریت محتوا یا CMS کار شما را آسان می نماید. CMS یا سیستم مدیریت محتوا پنل کاربری می باشد که شما از طریق آن می توانید تمامی محتوا سایت، ارتباط با مخاطب و مدیریت سایت به شما کمک می نمایند و دیگر نیازی به مهارت برنامه نویسی ندارید.

همچنین آذرین وب در زمینه ارائه خدمات به پزشکان کشورمان اقدام به طراحی و توسعه وب سایت و اپلیکیشن دکتر مرکز نموده که به نوبه خود گام موثری برای اتصال شبکه پزشکان و بیماران تحت یک سیستم رزرو آنلاین می باشد که هر بیمار می تواند پزشک مورد نظر خود را با توجه به تخصص مورد نظر و نیز موقیت مکانی جستجو نمایند و در هر ساعتی که می تواند به مطب آن مراجعه نمایند رزرو کنند .

ویژگی ها و امکانات خاص پروژه های آذرین وب :

 • Cms اختصاصی
 • کد نویسی استاندارد و بهینه
 • امنیت تضمین شده
 • پیشتیبانی یکسال رایگان
 • حداکثر تجربه کاربر (UX) و کاربر پذیری(usability)

امکانات و ویژگی های پکیج

درج مشخصات کامل پزشک

درج زمانبندی ها

درج خدمات و تخصص ها

درج آدرس مطب یا بیمارستان های محل کار پزشکان

اطلاع رسانی پیامکی

مشاهده زمان های ملاقات رزرو شده

درج بیمه های طرف قرارداد پزشک

مدیریت پرداخت پلن های عضویت سایت

سیستم احراز هویت کاربران از طریق اس‌ام‌اس و ایمیل

سیستم مدیریت کاربران با امکان عضویت

دسته‌بندی کاربران در گروه‌های مختلف

لاگین در وب‌سایت

تکمیل پروفایل کاربری

مشاهده زمان های رزرو شده به همراه توضیحات

مشاهده سوابق رزرو با جزئیات کامل

اطلاع رسانی نزدیک بودن زمان رزرو

ارتباط با مدیریت سایت و پزشکان

مدیریت پرداخت پلن های عضویت سایت

سیستم ارسال پیام کوتاه برای کاربران

طراحی و نصب سی‌ام‌اس اختصاصی

امکان دسته‌بندی صفحات

ویرایشگر حرفه‌ای متن

طراحی صفحه تماس‌با‌ما

صفحه درباره‌ ما

صفحه انتقادات و پیشنهادات

معرفی قوانین و مقررات بیمه‌ای

معرفی و دسته‌بندی خدمات

معرفی شرکت‌های بیمه‌ای

صفحه تعریف انواع بیمه‌ها

نمایش جدید‌ترین‌ها و پر‌بازدید‌ترین‌ها

گالری تصاویر و دسته‌بندی تصاویر

صفحه اخبار و دسته‌بندی اخبار

امکان مدیریت منو‌ها و زیر منو‌ها

امکان مدیریت اسلایدشو

سوالات متداول

سیستم مدیریت خبرنامه

نمایش آمار بازدید وب‌سایت

طراحی وب‌سایت سازگار با موتور‌های جستجو

نمونه کار های مرتبط