طراحی سایت و اپلیکیشن دانلود

 امروزه تمامی افراد با داشتن طراحی سایت در هر زمینه ای حتی بدون داشتن سرمایه بسیاری و داشتم مکانی می توان کسب درآمد نمود. یکی از پرطرافدارترین و پر بازدید ترین طراحی سایت ها طراحی سایت دانلود می باشد که در این گونه طراحی سایت ها می توان موسیقی،فیلم،فایل نرم افزار،آموزشی،کتاب و ... را بصورت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهند تا آن ها را دانلود نمایند.

در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام قطعا تمامی افراد در کانل هایی که در آن موزیک،فیلم و ... را به اشتراک می گذارند عضو می باشیم،این نوع کانالها با بالا بردن تعداد کاربران خود و گرفتن تبلیغات در آن کسب در آمد می نمایند که حال این نوع درآمد زایی بصورت طراحی سایت دانلود می باشد.

مزایای طراحی سایت دانلود

از مزایای طراحی سایت دانلود این می باشد که فرد دیگر نیازی به اجاره مکان و پرداخت هزینه آب و برق و ... را ندارد و در 24 ساعت از شبانه روز کسب درآمد می نمایند.

از مهمترین مزیت طراحی سایت دانلود درآمد بالای آن می باشد که با بالا بردن بازدید کنندگان خود و نیز قرار دادن مکانی برای تبلیغات در طراحی سایت خود می توانند به افزایش درآمد خود کمک نمایند.

طراحی سایت دانلود بسیار ساده می باشد و نیاز به امکانات خاصی ندارد و بنابراین برای طراحی آن نیاز به پرداخت مبلغ بالایی نمی باشد.

امکانات طراحی سایت دانلود

  • دسته بندی فایل ها مانند بخش موزیک ،فیلم،مقاله و ...
  • جستجو پیشرفته انواع فایل
  • مدیریت انواع فایل ها
  • آخرین خبر و مطالب مربوط به نرم افزار و سیستم عامل،خوانندگان بازیگران و...
  • بخش نظر سنجی کاربران
  • عضویت کاربران

و امکانات دیگر.

در طراحی سایت دانلود باید حتما باید اصول بهینه سازی در آن رعایت شود چرا که برای جذب کاربران بیشتر و بالا بردن بازدید سایت خود نیاز دارید تا در موتورهای جستجو رتبه بالایی را کسب نمایید.

همچنین با طراحی سایت دانلود و جذب مخاطبان بالا می توانید آنرا تبدیل به طراحی سایت فرئشگاهی نمایید و تمامی فایل های خود را بفروش برسانید.

امکانات و ویژگی های پکیج

نمونه کار های مرتبط