طراحی سایت و اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی

امروزه با پیشرفت در دنیای اینترنت و ایجاد طراحی سایت ،اکثریت کسب و کارها و تجارت های دنیا بصورت اینترنتی شده است مخصوصا فروشگاه ها برای فروش محصولات خود اقدام به طراحی سایت کرده و نیز پیشرفت چشم گیری داشته است.

صنعت لوازم خانگی جزو پردرآمد ترین صنایع در دنیا و کشورمان می باشد و واحدهای تولیدی داخلی و واردکنندگان برند خارجی رقابت بسیاری برای افزایش سهم خود در بازار دارند. همچنین بیشتر افراد در وقت بیکاری خود سری به سایت های فروشگاهی میزنند حتی برای اطلاع از قیمت آنها باشد.

مزایای طراحی فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی

در طراحی سایت فروشگاه دیگر نیاز به یک فروشگاه بزرگ ندارید تا تمامی محصولات خود را برای بازدید مشتریان قرار دهید و بدون محدودیت مکانی می توانید کالاهای خود را با توضیحات کامل در اختیار مخاطبان قرار دهید. شما می توانید بدون گذاشتن زمان برای مشتریان جزئیات و مشخصات کالا را درج نمایید و در اختیار آنان بگذارید و نیز قرار دادن تصاویر با کیفیت از جهات مختلف کالا ها باشد.

بازدید کنندگان می توانند در هر ساعت از شبانه روزی و در هر مکانی که باشند از سایت شما بازدید نمایند. همچنین شما نیز می توانید در 24 ساعت از شبانه روز حتی در روزهای تعطیل کسب درآمد داشته باشید.

امکانات طراحی فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی

- امکانات طبقه بندی محصولات برای دسترسی سریع مشتریان

- پرفروش ترین،جدید ترین و پیشنهاد ویژه

- امکان پرداخت آنلاین توسط درگاههای بانکی معتبر

- اخبار و مقالات مرتبط با بازار هدف و صنعت لوازم خانگی

- گالری عکس و فیلم برای روش مناسب نصب و استفاده درست از لوازم خانگی

- نمایندگی ها و خدمات پس از فروش

- امکان نظر دهی بازدید کنندگان

- امتیازدهی به هر کالا

- اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

- درباره ما

- تماس با ما

و بسیاری از امکانات دیگر به طراحی سایت شما جذابیت می دهد.

اگر طراحی وب سایت شما کامل باشد و از تمامی امکانات بهره برده باشد به تنهایی موفق نخواهید شد بلکه بهمراه سئو سایت شما موفقیت شما کامل می شود.زمانی که شما در موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشید قطعا بازدید کننده بسیاری مراجعه می نمایید و در نهایت تبدیل به مشتری می شود.

امکانات و ویژگی های پکیج