طراحی سایت و اپلیکیشن رزرو آنلاین پزشکی

طراحی سایت پزشکی

امروزه بازمانی که مردم و بیماران برای مراجعه به پزشکان و رزرو نوبت زمان زیادی را برای مراجعه حضوری یا تماس تلفنی صرف می‌کردند فاصله زیادی داریم. در جامعه امروز و با پیشرفت چشمگیر خدمات آنلاین، مردم در هر حوزه‌ای انتظار خدمات آنلاین گسترده و حرفه‌ای دارند.

طراحی سایت ارائه خدمات آنلاین پزشکی باعث شده تا پزشکان در فضای مجازی به معرفی تخصص و رزومه کاری خود و ارائه مقالات پزشکی بپردازند و همچنین با ارائه امکانات مختلف برای انجام امور خود راحت‌تر در دسترس مردم باشند.

طراحی سایت پزشکی دکتر ایزی دکترطراحی سایت رزرو پزشکی آذرین وب

شرکت آذرین وب در سال‌های اخیر توانسته و با تحلیل نیازهای جامعه پزشکی کشور اقدام به طراحی و پیاده‌سازی سیستم رزرو آنلاین پزشکی با محوریت ارتباط بین پزشکان و بیماران نماید.

این سیستم با ارائه‌ی امکانات متنوع و کارآمد برای پزشکان، می‌تواند بستر مناسبی برای ارائه‌ی خدمات آنلاین پزشکی و ارتباط هرچه بهتر بین پزشکان و بیماران باشد. به‌طور مثال یک جراح می‌تواند در مورد روش درمان خود توضیحات کاملی ارائه دهد و با قرار دادن رزومه کاری خود، سوابق عمل‌های انجام‌شده، نمونه عمل‌های زیبایی و بیمارستان‌های محل فعالیت ارتباط بهتری با بیماران خود داشته باشد.

سیستم رزرو آنلاین پزشکی آذرین وب همچنین باقابلیت عضویت استفاده‌کنندگان از خدمات پزشکی، امکانات متنوعی را برای جستجو و بررسی پزشکان، مدیریت نوبت‌های رزرو شده و کاهش صرف زمان و هزینه در اختیار عموم کاربران قرار می‌دهد.

شرح کامل امکانات فعلی سیستم در بخش پایینی همین صفحه (امکانات و ویژگی‌های پکیج) قابل‌مشاهده می‌باشد.

ویژگی‌ها و امکانات خاص پروژه‌های آذرین وب:

  •  CMSاختصاصی
  • کد نویسی استاندارد و بهینه
  • امنیت تضمین‌شده
  • پشتیبانی یک سال رایگان
  • حداکثر تجربه کاربر(UX)  و کاربر پذیری (Usability)

جامعه هدف سیستم رزرو پزشکی آذرین وب

طراحی سایت پزشکی دکتر مرکزوب‌سایت رزرو آنلاین پزشکی آذرین وب قابل‌استفاده برای کسب‌وکارها و افراد مختلف مرتبط با حوزه پزشکی و درمانی می‌باشد. این سیستم در کنار آسان‌سازی کسب‌وکار می‌تواند منبع درآمد سرشاری برای صاحبان سیستم باشد. در این بخش به توضیح کارایی‌های سیستم برای کسب‌وکارها و افراد مختلف مرتبط با حوزه پزشکی می‌پردازیم. در این بخش لازم به توضیح است که این سیستم قابل اختصاصی سازی برای کسب‌وکارهای مختلف مرتبط با حوزه پزشکی و سلامت می‌باشد.

1- پزشکان: کلیه پزشکان با تخصص‌های مختلف می‌توانند از سیستم رزرو پزشکی آذرین وب به صورت‌های مختلف استفاده نمایند. در حالت اول این سیستم می‌تواند نوبت‌دهی پزشکان را مدیریت نموده و مشکل نوبت‌دهی تلفنی و کاغذی را برطرف نماید. در این حالت سیستم امکان تعریف نوبت‌های پزشک و نوبت‌گیری بیماران را به‌صورت کامل فراهم می‌نماید. امکان تعریف محل کارهای مختلف و تعریف نوبت برای هر محل کار در سیستم فراهم می‌باشد. در حالت دوم سیستم می‌تواند علاوه بر مدیریت نوبت‌دهی خود پزشک امکان ثبت‌نام و عضویت سایر پزشکان را نیز فراهم آورد که در این حالت درآمد خوبی از حق عضویت پزشکان قابل پیش‌بینی است.

2- بیمارستان‌ها و مراکز درمانی: کلیه بیمارستان‌ها و مراکز پزشکی با تهیه این سیستم و عضویت پزشکان و حتی کارکنان غیرپزشکی خود می‌توانند مدیریت کاملی بر فعالیت‌های پزشکان، بیماران و نوبت‌دهی خود داشته باشند. در این حالت کلیه فعالیت‌های ارتباطی بین بیمارستان و بیماران، فعالیت‌های داخلی پزشکان، و مباحث حسابداری و مدیریتی تا حدود زیادی قابل مدیریت و گزارش‌گیری می‌باشد.

3- علاقه‌مندان به راه‌اندازی استارت آپ در حوزه پزشکی و سلامت: افراد بسیار زیادی وجود دارند که شاید کسب‌وکار اصلی آنها ارتباطی با حوزه پزشکی و سلامت نداشته باشد، اما علاقه زیادی به کسب درآمد و راه‌اندازی استارت آپ در این حوزه دارند. شرکت آذرین وب آماده استقبال از ایده‌های این عزیزان و پیاده‌سازی سیستم‌های اختصاصی رزرو آنلاین پزشکی به‌صورت حرفه‌ای می‌باشد.

فرصت را از دست ندهید

در سال‌های اخیر و به‌خصوص در کشور ما موج عظیمی از تمایل کسب‌وکارها و ارائه خدمات آنلاین ایجادشده است. پیش‌بینی اکثر کارشناسان و تحلیلگران کسب‌وکارها این است که تضمینی برای بقای کسب‌وکارهای جامانده از این قافله وجود ندارد. هم‌اکنون می‌توانید با تماس با مشاوران ما، ضمن دریافت مشاوره و نظرات تخصصی در خصوص طراحی وب‌سایت، اپلیکیشن و راه‌اندازی استارت آپ اقدامات لازم را برای آنلاین شدن کسب‌وکار خود آغاز نمایید.

امکانات و ویژگی های پکیج

درج مشخصات کامل پزشک

درج زمانبندی ها

درج خدمات و تخصص ها

درج آدرس مطب یا بیمارستان های محل کار پزشکان

اطلاع رسانی پیامکی

مشاهده زمان های ملاقات رزرو شده

درج بیمه های طرف قرارداد پزشک

مدیریت پرداخت پلن های عضویت سایت

سیستم احراز هویت کاربران از طریق اس‌ام‌اس و ایمیل

سیستم مدیریت کاربران با امکان عضویت

دسته‌بندی کاربران در گروه‌های مختلف

لاگین در وب‌سایت

تکمیل پروفایل کاربری

مشاهده زمان های رزرو شده به همراه توضیحات

مشاهده سوابق رزرو با جزئیات کامل

اطلاع رسانی نزدیک بودن زمان رزرو

ارتباط با مدیریت سایت و پزشکان

مدیریت پرداخت پلن های عضویت سایت

سیستم ارسال پیام کوتاه برای کاربران

طراحی و نصب سی‌ام‌اس اختصاصی

امکان دسته‌بندی صفحات

ویرایشگر حرفه‌ای متن

طراحی صفحه تماس‌با‌ما

صفحه درباره‌ ما

صفحه انتقادات و پیشنهادات

معرفی قوانین و مقررات بیمه‌ای

معرفی و دسته‌بندی خدمات

معرفی شرکت‌های بیمه‌ای

صفحه تعریف انواع بیمه‌ها

نمایش جدید‌ترین‌ها و پر‌بازدید‌ترین‌ها

گالری تصاویر و دسته‌بندی تصاویر

صفحه اخبار و دسته‌بندی اخبار

امکان مدیریت منو‌ها و زیر منو‌ها

امکان مدیریت اسلایدشو

سوالات متداول

سیستم مدیریت خبرنامه

نمایش آمار بازدید وب‌سایت

طراحی وب‌سایت سازگار با موتور‌های جستجو

نمونه کار های مرتبط