طراحی سایت و اپلیکیشن شبکه اجتماعی

 

با توسعه و پیشرفت تلنولوژی و ابزارهای ارتباطی  همه افراد بخصوص قشر جوان دسترسی راحتی به اینترنت دارند.

یکی از پرطرافدارترین و پربازدید کننده ترین خدمات اینترنت موتورهای جستجو می باشد و بعد از آن سایت شبکه اجتماعی می باشد. سایت شبکه اجتماعی ایجاد ارتباط میان افراد می باشد و به آنها اجازه اشتراک گذاری محتوا با یکدیگر می باشد.هر فرد دارای یک پروفایل شخصی می باشد و در آن اطلاعات پایه خود،سلایق و علایق خود را قرار داده است و می توان دوستان خود را به آن اضافه نماید و با آنها در ارتباط باشید.

ویژگی طراحی سایت شبکه اجتماعی

از ویژگی های طراحی سایت شبکه اجتماعی این می باشد که می توانید با یک جستجو د.ستان خود را پیدا نمایید و با آنها در ارتباط باشید. همچنین می توانید با ایجاد گروه برای ارتباط دسته جمعی با دوستان و کاربران خود در مورد سلایق و نظرات یکدیگر به گفت و گو بپردازید.

این نوع وب سایت ها می تواند در سطح شهر و کشور مخاطبان بسیاری جذب نمایند، معمولا بسیار پربازدید می باشد.

ویژگی دیگر درآمد زایی بالا برای مدیران می باشد، سایت شبکه اجتماعی علاوه بر اینکه جنبه تفریحی دارد جنبه تجارت و کسب و کار دارد. داشتن این گونه طراحی سایت برای تبلیغات بنگاه های تجاری و سایت ها تجاری در آن ایجاد خواهد شد و کسب در آمد خواهد کرد.

امکانات طراحی سایت شبکه های اجتماعی

_ امکان عضویت برای کاربران سایت

_جستجو افراد در سایت برای یافتن دوستان برای کاربران

_امکان فرستادن عکس و تصویر در شبکه های اجتماعی

_امکان استراک گذاری تصاویر،ویدیو و صدا

_ داشتن پروفایل برای هر کاربر نمایش اطلاعات هر کاربر

_ ارسال پیام برای دوستان و امکان چت در سایت

_ امکان درج کامنت و لایک برای پست دوستان

_ نمایش افراد آنلاین در سایت

در طراحی سایت شبکه های اجتماعی باید از سئو سایت قوی برخوردار باشد تا کاربران بسیاری را به خود جذب نمایند و نیز بعضی از اطلاعات و مطالب که به اشتراک گذاشته می شود در سایت شبکه اجتماعی اهمیت بالایی دارد و یا مفید می باشد بهتر است در اختیار افراد دیگر قرار داد که در رتبه گرفتن در موتورهای جستجو کمک می نماید.

امکانات و ویژگی های پکیج

نمونه کار های مرتبط