طراحی سایت و اپلیکیشن در چیتگر منطقه 22 تهران

شرکت طراحی سایت آذرین وب به عنوان یکی از شرکت های پیشتاز در عرضه طراحی و توسعه سایت خدمات خود در حوزه وب با عناوین زیر در دفتر مرکزی چیتگر انجام می دهد:

 

طراحی سایت در منطقه 22 تهران: چیتگر

این روز ها طراحی وب سایت به یکی از مهم ترین عوامل پیشرفت در کسب و کار ها تبدیل شده است و از یک امتیاز به یک نیاز تبدیل گشته است. شرکت طراحي سایت آذرین وب واقع در: چیتگر > بلوار امیرکبیر یکی از شرکت های ارائه دهنده این خدمات است. خدمات اصلی این شرکت شامل موارذ زیر می باشد:

  • طراحی سایت حرفه ای
  • هاستینگ (میزبانی وب)
  • سئو و بهینه سازی سایت
  • طراحی موبایل اپلیکیشن

 

1- خدمات طراحی سایت آذرین وب

شرکت ها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ با راه اندازی وب سایت می تواننند کسب و کار خود را رونق ببخشند و در این بازار رقابتی از رقبای خود پیشی بگیرند.

 

2- خدمات هاست و دامنه آذرین وب

شرکت آذرین وب با کسب رتبه برتر جشنواره وب ایران طی دو سال متوالی در سال های 93 و 94 به عنوان برترین شرکت طراحی سایت توسط داوران انتخاب شده است. این شرکت همچنین با کسب گواهینامه اعتماد از وزرات صنعت، معدن و تجارت و داشتن گواهی انجمن کسب و کار اینترنتی حامی قابل اعتمادی برای اشخاص و شرکت ها است.

 

3- خدمات سئو و بهینه سازی آذرین وب

بدون شک یکی از مهم ترین عوامل موفقیت یک وب سایت سئو و داشتن جایگاه مناسب در موتور های جستجوگر است. سئو در کلمه به معنی بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو میباشد و هر وب سایتی برای آغاز کار، جذب بازدیدکننده بیشتر و هدفمندتر احتیاج به کسب رتبه بهتر در موتورهای جستجوگر نظیر گوگل دارد که این کار تنها با سئو امکان پذیر است. شرکت آذرین وب با داشتن تیم سئو و بهینه سازی جداگانه و قدرتمند می تواند میزبان تمامی پروژه های سئو باشد.

 

4- خدمات طراحی موبایل اپلیکیشن

تمامی سایت های موفق نیاز جهت رفع نیاز کاربران خود در دستگاه های هوشند موبایلی احتیاج به ساخت و انتشار یک اپلیکیشن موبایلی اندروید و IOS دارند. شرکت طراحی سایت در چیتگر آذرین وب با داشتن برنامه نویسان برتر موبایل قادر به انجام تمامی پروژه های طراحی سایت و موبایل اپلیکیشن در منطقه 22 و چیتگر است.

امکانات و ویژگی های پکیج