طراحی سایت انتشارات مهروماه

طراحی سایت انتشارات

طراحی سایت انتشارات مهروماه
طراحی سایت انتشارات مهروماه که در سال 1393 توسط آذرین وب انجام شد و در جشنواره وب ایران 93 به عنوان بهترین و برترین سایت موسسات آموزشی در گروه مردمی و داوری انتخاب گردید.
در سال 1394 نیز این وبسایت توسط آذرین وب بازطراحی گردید و نسخه جدید نیز در جشنواره وب ایران سال 94 هم از نظر داوری و هم مردمی به عنوان بهترین وبسایت انتخاب گردید.

تکنولوژی ها:

  • Html5
  • Js
  • دیتالایف انجین
  • میزبانی وب
  • واکنشگرا

به جرات میتوان گفت که طراحی سایت اتشارات مهر و ماه یکی از بهترین وب سایت های حوزه آموزشی کشور از نظر ظاهر و امکانات می باشد. این ادعا را تندیس های پیاپی جشنواره وب ایران جهت بهترین سایت حوزه آموزشی کشور در سال های متوالی تصدیق مینماید.

 

طراحی سایت انتشارات

طراحی سایت انتشارات مهر و ماه از دو بخش کلی معرفی محصولات و خدمات و فروشگاه اینترنتی کتاب تشکیل شده است این دو بخش با دو طراحی متفاوت، خدمات متفاوتی را به کاربران ارائه میدهند که در این بخش به اختصار به این دو بخش کلی میپردازیم.


طراحی سایت انتشارات، بخش معرفی محصولات و خدمات: بدون شک یکی از مهمترین بخش ها در طراحی سایت انتشارات معرفی خدمات، محصولات و حوزه های تخصصی انتشارات و کتاب فروشی ها میباشد.

 

 

 

سایت انتشارات مهر و ماه در این بخش با تفکیک گروه ها و پایه های درسی، ارائه محصولات پیشنهادی، آزمون های تعیین سطح، معرفی تاریخچه انتشارات، دریافت مقالات از کاربران، معرفی نمایندگی ها و سایر بخش های ویژه، سعی در آماده سازی ذهن مخاطب برای خرید محصولات، ارتباط بهتر با سایت و عدم خستگی کاربر دارد.

 

طراحی سایت انتشارات مهر و ماه - بخش محصولات

در این بخش کلیه محصولات و محتوای سایت بر 3 اساس دسته بندی شده اند:

  • مقطع تحصیلی
  • نوع محصول
  • نام درس

طراحی گرافیک این بخش از سایت به گونه ای طراحی شده است که به راحت ترین شکل ممکن به محصولات و یا محتوای هدف خود برسند.

 


طراحی وب سایت انتشارات مهر و ماه - بخش نمایندگی ها

بخش نمایندگی های فروش در طراجی سایت انتشارات مهر و ماه با استفاده از گرافیک اختصاصی به گونه ای طراحی شده که کاربران میتوانند با کلیک بر روی هر شهر از روی نقشه نمایندگی های فروش مربوط به آن شهر را مشاهده نموده و با استفاده از تصاویر، اطلاعات تماس و آدرس و سایر مشخصات نمایندگی های مربوط، اطلاعات مورد نظر خود را به دست آورند.

 

طراحی سایت انتشارات مهر و ماه - گروه های درسی

با ورود به بخش گروه های درسی در طراحی وبسایت انتشارات مهر وماه میتوانید مقالات، فایل های صوتی، محصولات، نمونه سوالات و سایر موارد مرتبط با آن گروه را مشاهده نموده و با اساتید برجسته آن گروه درسی نیز ارتباط داشته باشید. کوئیز آنلاین نیز در این بخش با توجه به هر گروه درسی در نظر گرفته شده است.


طراحی فروشگاه اینترنتی مهر و ماه

طراحی فروشگاه اینترنتی مهر و ماه نیز بر اساس امکانات مورد نیاز جهت فروش آنلاین کتاب و محصولات مرتبط طراحی گردیده است، امکانات اختصاصی جهت فروش کتاب، رابط کاربری آسان، ارتباط محصولات با بخش های مختلف سایت مانند آزمون آنلاین یا دسته بندی ها، و ظاهر زیبا از امکانات ویژه و منحصر به فرد این فروشگاه اینترنتی میباشد.


طراحی سایت انتشارات مهر و ماه - افتخارات

طراحی سایت انتشارات مهروماه به عنوان یک برند در حوزه ی آموزشی در سال های اخیر توانسته خدمات موثری را در حوزه های آموزشی ارائه نماید و به عنوان بهترین طراحی سایت جشنواره وب ایران در سال های 1393 و 1394 برگزیده شود.


طراحی وب سایت انتشارات مهر و ماه - طراحی گرافیک

طراحی گرافیک سایت انتشارات مهر و ماه با الهام از ویندوز 8 طراحی شده است این الهام گیری باعث بهره بری از طراحی رابط کاربری فوق حرفه ای مایکروسافت شده است، رنگ بندی سایت نیز با استفاده از سلایق رده سنی مخاطب سایت و تاثیرگذاری در ذهن مخاطب جهت استفاده و خرید از سایت طراحی شده است.


طراحی وبسایت انتشارات کتاب مهر و ماه

تقریبا بیشتر بخش های قالب طراحی سایت انتشارات کتاب مهر وماه با استفاده از css طراحی شده است، این عمر به افزایش فوق العاده سرعت لود سایت کمک زیادی کرده است همچنین سعی شده با وجود گرافیک سطح بالا حداکثر استاندارد های طراحی و کدنویسی در این پروژه رعایت شود. طراحی وبسایت مهر و ماه فول ریسپانسیو انجام شده و در تمام رزولوشن های کامپیوتر و تلفن همراه به بهترین شکل ممکن قابل اجرا میباشد.

در حال آماده سازی...

مشاوره رایگان جهت طراحی سایت؟