طراحی فروشگاه اینترنتی بازی بندر BNDGame

طراحی فروشگاه آنلاین بازی

طراحی فروشگاه اینترنتی بازی بندر BNDGame
طراحی فروشگاه اینترنتی بی ان دی گیم با استفاده از اپن کارت و قالب اختصاصی توسط آذرین وب طراحی شده است. از قابلیت های این فروشگاه میتوان به امکان فروش محصولات با پیک در محل ، پست برای ایران و قابلیت انتخاب انواع روش پرداخت مانند آنلاین ، نقدی در محل ، فیش بانکی و... ، همچنین ریسپانسیو (سازگار با موبایل و تبلت) اشاره کرد.
این فروشگاه دارای امکانات کامل بوده و در آینده قابلیت ارتقاء را نیز دارد.

تکنولوژی ها:

  • Html5
  • Js
  • PHP
  • میزبانی وب
  • واکنشگرا

طراحی فروشگاه اینترنتی گیم شاپ بندر عباس

فروشگاه اینترنتی گیم شاپ بندر عباس یک وب سایت فروشگاهی جهت عرضه نرم افزار های بازی و ابزار های مورد نیاز آن می باشد. طراحی این فروشگاه اینترنتی توسط شرکت آذرین وب ، تیر ماه سال 94 آغاز و در مرداد ماه همان سال وب سایت آماده راه اندازی شد.

منو ها و قالب وب سایت به طوری طراحی شده که سهولت دسترسی به محصولات برای کاربران وب سایت فراهم شود.

در این فروشگاه اینترنتی کلیه استاندارد های کدنویسی، طراحی گرافیک و ریز نکات طراحی رعایت شده است. امکان مشاهده محصولات به بهترین شکل ممکن، بررسی مشخصات و توضیحات محصولات، سفارش دهی سریع و پیشرفته از امکانات این فروشگاه اینترنتی میباشند. همچنین تاریخچه سفارشات کاربران در پنل کاربری آنها ذخیره می شود.

شرکت آذرین وب  در طراحی سایت و طراحی فروشگاه های اینترنتی خود از سی ام اس اختصاصی خود که به زبانPHP  نوشته شده استفاده میکند، همچنین شرکت طراحی سایت آذرین وب از تکنولوژی های HTML۵ ،  JS  و ریسپانسیو کامل در پروژه طراحی فروشگاه اینترنتی "گیم شاپ"  استفاده نموده است.

کلیه پروژه های طراحی سایت و طراحی فروشگاه اینترنتی آذرین وب دارای کنترل پنل مدیریت به همراه آموزش رایگان میباشد. با این امکان وابستگی مشتریان به شرکت طراحی فروشگاه اینترنتی به حداقل رسیده و مشتریان میتوانند کلیه بخش های سایت یا فروشگاه اینترنتی خود را مدیریت نمایند. در این میان سیستم پشتیبانی آذرین وب هم همواره در کنار مشتریان عزیز خواهد بود.

در حال آماده سازی...

مشاوره رایگان جهت طراحی سایت؟