طراحی سایت گروه کارخانجات پایدار زاگرس

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت گروه کارخانجات پایدار زاگرس
وب سایت گروه تولید قطعات بتن آماده پایدار زاگرس توسط شرکت آذرین وب طراحی و اجرا شد. از ویژگی های این وب سایت میتوان به ریسپانسیو بودن آن، حالت واکنشگرا، طراحی تک صفحه ای، گرافیک اختصاصی، طراحی اختصاصی، سئو و بهینه سازی سایت، کدنویسی استاندارد و رعایت اصول طراحی در قالب سایت ، اشاره کرد.

تکنولوژی ها:

  • Html5
  • Js
  • طراحی لوگو
  • دیتالایف انجین
  • میزبانی وب
  • واکنشگرا

تحلیل و بررسی سایت پایدار زاگرس

 

گروه کارخانه های پایدار زاگرس از مدرنترین و بزرگترین کارخانه های تولید قطعات پیش ساخته بتنی در کشور در سال 94 با همکاری شرکت طراحی سایت آذرین وب، اقدام به طراحی سایت شرکتی برای بخش های مختلف شرکت و کارخانجات خود نموده است.
طراحی سایت کارخانه های پایدار زاگرس بر اساس چیدمان کلی سایت های شرکتی و با امکانات کامل یک سایت شرکتی صورت گرفته است.


طراحی سایت شرکتی پایدار زاگرس

طراحی گرافیک سایت پایدار زاگرس: در بخش گرافیک و ظاهری طراحی سایت پایدار زاگرس از عوامل مختلفی مانند رنگ های سازمانی، هماهنگی با لوگو، ارتباط سریع بصری و هدایت چشمی به سمت محتوا استفاده شده است. تم رنگی سایت از ترکیب رنگ های زرشکی و سفید تشکیل شده است که نمایانگر رنگ لوگوی شرکت و همچنین یادآور مصالح ساختمانی میباشد.

طرح فعلی پس از ارائه طرح های مختلف طراحی سایت به کارفرما و ارائه لیست های تغییرات نهایی شده است.
طراحی سایت پایدار زاگرس از نوع تک صفحه یا one page میباشد. این سبک طراحی معمولا برای سایت های شرکتی و جهت ارائه کلیه محتوای موجود در سایت به سریعترین شکل ممکن به کاربران استفاده میشود.

قرارگیری بخش های درباره ما، تماس با ما، فرم های سفارش، اطلاعات تماس واحد های تولیدی و اخبار در صفحه اول باعث شده است که کاربران این سایت بتوانند با سریعترین تحرک بصری به محتوای مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند.
همچنین صفحات جداگانه ای برای توضیح مشخصات محصولات و خدمات طراحی سایت پایدار زاگرس نیز در نظر گرفته شده است.


طراحی وب سایت شرکتی پایدار زاگرس

کدنویسی سایت پایدار زاگرس: در طراحی سایت پایدار زاگرس از سی ام اس دیتالایف استفاده شده است این عمر باعث ارائه حداکثر دسترسی و ویرایش مشتری به بخش های مختلف سایت بدون نیاز به طراح و دانش فنی شده است.
طراحی فرم های سفارش پیشرفته ، ریسپانسیو سطح بالا و طراحی تک صفحه منوی سایت از نکات مهم کدنویسی در طراحی سایت پایدار زاگرس میباشد.

 

در حال آماده سازی...

مشاوره رایگان جهت طراحی سایت؟