طراحی فروشگاه اینترنتی کتاب ایران

طراحی سایت فروشگاه آنلاین

طراحی فروشگاه اینترنتی کتاب ایران
طراحی فروشگاه اینترنتی کتاب به صورت اختصاصی توسط آذرین وب انجام شد ، این فروشگاه با نام فروشگاه کتاب ایران دارای تمامی کتاب های موجود در بازار ایران میباشد و امکان خرید اینترنتی را برای تمام شهر های ایران فراهم ساخته است.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی کتاب با امکانات اختصاصی ، طراحی سایت بهینه سازی شده همراه با گرافیک اختصاصی ، طراحی فروشگاه اینترنتی ، طراحی فروشگاه آنلاین ، طراحی سایت فروش آنلاین , طراحی سایت فروش اینترنتی ، فروشگاه کتاب ایران توسط آذرین وب انجام شد.

تکنولوژی ها:

  • Html5
  • Js
  • طراحی لوگو
  • وردپرس
  • میزبانی وب
  • واکنشگرا

طراحی سایت فروشگاه کتاب ایران

فروشگاه کتاب ایران از سال 1392 تحت عنوان فروشگاه کتاب زبان ایران آغاز به کار نمود و در ابتدا ارائه انواع کتاب و محصولات آموزش زبان فعالیت اصلی این فروشگاه به شمار می رفت و از سال 1395 تحت نظر گروه انتشارات فرا زبان فعالیت فروشگاهی خود را گسترش داد و هم اکنون از بزرگترین و کاملترین فروشگاه های اینترنتی کتاب در ایران  محسوب می شود.

قرارداد طراحی وب سایت این شرکت در اسفند ماه سال 94 توسط شرکت آذرین وب آغاز شد.

در فروشگاه اینترنتی کتاب ایران کلیه استاندارد های کدنویسی، طراحی گرافیک و ریز نکات طراحی رعایت شده است. امکان مشاهده محصولات به بهترین شکل ممکن، بررسی مشخصات و توضیحات محصولات، سفارش دهی سریع و پیشرفته از امکانات این فروشگاه اینترنتی میباشند.

شرکت آذرین وب  در طراحی سایت و طراحی فروشگاه های اینترنتی خود از سی ام اس اختصاصی خود که به زبانPHP  نوشته شده استفاده میکند، همچنین شرکت طراحی سایت آذرین وب از تکنولوژی های HTML۵ ،  JS  و ریسپانسیو کامل در پروژه طراحی فروشگاه اینترنتی کتاب ایران استفاده نموده است.

کلیه پروژه های طراحی سایت و طراحی فروشگاه اینترنتی آذرین وب دارای کنترل پنل مدیریت به همراه آموزش رایگان میباشد. با این امکان وابستگی مشتریان به شرکت طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی به حداقل رسیده و مشتریان میتوانند کلیه بخش های سایت یا فروشگاه اینترنتی خود را مدیریت نمایند. در این میان سیستم پشتیبانی آذرین وب هم همواره در کنار مشتریان عزیز خواهد بود.

در طراحی قالب گرافیکی این وب سایت که به صورت تک صفحه بوده و با توجه به سیاست های سایت و نیاز مخاطبان،  جدید ترین کتاب ها، پر فروش ترین ها و فروش های ویژه در صفحه اصلی وب سایت قرار گرفت. همچنین جهت دسترسی راحت و امکان پیدا کردن راحت تر کتاب توسط مخاطبان، قسمت جستجوی پیشرفته در صفحه اصلی وب سایت قرار گرفت. یکی از قسمت های مهم در هر وب سایت فروشگاه اینترنتی جهت تسهیل کار کاربران، قسمت راهنمای خرید می باشد که ضرورت آن غیر قبال انکار است. به همین جهت این قسمت نیز در منو اصلی وب سایت قرار گرفت.

در حال آماده سازی...

مشاوره رایگان جهت طراحی سایت؟