طراحی فروشگاه اینترنتی کتاب نقی

فروشگاه آنلاین کتاب

طراحی فروشگاه اینترنتی کتاب نقی
پروژه طراحی فروشگاه اینترنتی کتاب رسان نقی با بهره گیری از سبک طراحی ترکیبی و برنامه نویسی کاملا اختصاصی توسط آذرین وب اجرا شده است. این فروشگاه دارای تمامی امکانات ممکن و لازم برای فروش انواع کتاب میباشد و در آینده قابلیت هر نوع ارتقاء را داراست.

یکی از امکانات خاص درخواستی کارفرما در این پروژه ، امکان ورق زدن نمونه صفحات هر کتاب در فروشگاه میباشد!

تکنولوژی ها:

  • Html5
  • Js
  • PHP
  • میزبانی وب
  • واکنشگرا
  • کد نویسی اختصاصی


بررسی پروژه فروشگاه اینترنتی کتاب نقی

طراحی فروشگاه اینترنتی کتاب نقی در آذر ماه سال 1395 توسط شرکت طراحی سایت آذرین وب به اتمام رسید. فروشگاهی که متفاوت از سبک کاری دیگر فروشگاه های اینترنتی کشور به معرفی و فروش کتاب میپردازد.
در این فروشگاه در هر کتاب به صورت جداگانه مشاهده شده و اطلاعات به صورت کامل وجود دارد. از امکانات این این سایت این می باشد که شما می توانید کتاب را مشاهده کنید درباره کتاب اطلاعات بگیرید و بعد در صورت مورد پسند بودن به سبد خرید اضافه کنید و خرید را انجام دهید.
یکی از امکانات این سایت سهولت در پیدا کردن کتاب مورد نظر می باشد که کاربر به محض ورود اگر کتاب خاصی در نظر دارد به راحتی با سرچ سریع و آسان  میتواند پیدا کند.

 

 در طراحی ظاهری و گرافیک این فروشگاه اینترنتی دو بخش کلی در نظر گرفته شده:

طراحی این سایت به گونه ای است که کاربر به محض ورود می تواند با جستجوگر پیشرفته کتاب مورد نظر راپیدا کند.می تواند از سایت راهنمایی بگیرد و کتاب های مرتبط با موضوع مورد نظرخود را بررسی کند و حتی می تواند با جدیدترین کتاب ها آشنایی پیدا کند.
فروشگاه اینترنتی: در طراحی فروشگاه اینترنتی کتاب نقی کلیه استاندارد های کدنویسی، طراحی گرافیک و ریز نکات طراحی رعایت شده است. امکان مشاهده محصولات به بهترین شکل ممکن، بررسی مشخصات و توضیحات محصولات، سفارش دهی سریع و پیشرفته از امکانات این فروشگاه اینترنتی میباشند.

طراحی قالب گرافیکی فروشگاه اینترنتی کتاب نقی توسط تیم طراحی گرافیک آذرین وب و بر اساس سلایق شخصی صاحبین فروشگاه، اصول روز طراحی فروشگاه اینترنتی کتاب ، رنگ های سازمانی صورت گرفته است. استفاده از رنگ هایی که حس فرهنگی و اشتیاق کتاب خوانی را به کاربران میدهد از ویژگی های این پروژه طراحی فروشگاه اینترنتی میباشد. به طوری کلی شرکت طراحی سایت آذرین وب کلیه پروژه های طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی خود را با گرافیک اختصاصی به مشتریان خود ارائه میدهد.

 

کدنویسی:

شرکت آذرین وب در کلیه فروشگاه های طراحی سایت و طراحی فروشگاه های اینترنتی خود از سی ام اس اختصاصی خود که به زبانPHP نوشته شده استفاده میکند، همچنین شرکت طراحی سایت آذرین وب از تکنولوژی های HTML5 ، JS و ریسپانسیو کامل در پروژه طراحی فروشگاه اینترنتی کتاب نقی استفاده نموده است.

کنترل پنل مدیریت: کلیه پروژه های طراحی سایت و طراحی فروشگاه اینترنتی آذرین وب دارای کنترل پنل مدیریت به همراه آموزش رایگان میباشد. با این امکان وابستگی مشتریان به شرکت طراح سایت و فروشگاه اینترنتی به حداقل رسیده و مشتریان میتوانند کلیه بخش های سایت یا فروشگاه اینترنتی خود را مدیریت نمایند. در این میان سیستم پشتیبانی آذرین وب هم همواره در کنار مشتریان عزیز خواهد بود. شما نیز میتوانید با ورود به آدرس سایت و فروشگاه اینترنتی کتاب نقی از این سایت دیدن نمایید.

 

 

مشاوره رایگان جهت طراحی سایت؟