طراحی سایت شرکت بازرگانی دانا

سایت شرکتی

طراحی سایت شرکت بازرگانی دانا
این طرح مربوط به نسخه پیشین وبسایت شرکت دانا میباشد که توسط آذرین وب طراحی و اجرا شد. این وب سایت با استفاده از دیتالایف با طراحی گرافیک و کدنویسی قالب اختصاصی اجرا شده است.

جهت مشاهده نسخه نهایی این وبسایت روی "مشاهده وبسایت" کلیک نمایید.

تکنولوژی ها:

  • Html5
  • Js
  • دیتالایف انجین
  • میزبانی وب
  • واکنشگرا
  • کد نویسی اختصاصی

شرکت توسعه کشاورزی بازرگانی دانا

 قرارداد طراحی سایت شرکت توسعه کشاورزی بازرگانی دانا در مهر ماه سال 95 با شرکت آذرین وب به امضا رسید.

این شرکت فعال در حوزه صادرات و واردات محصولات کشاورزی  و دامپروری به منظور معرفی هرچه بهتر خدمات خود اقدام به طراحی یک سایت داینامیک با گرافیک اختصاصی نمود.

طراحی ظاهر گرافیکی این سایت با توجه به محوریت تخصصی آن، به صورت کاملا کلاسیک و با توجه به سلیقه کارفرما می باشد. در طراحی قالب ، با استفاده از لوگو و رنگ سازمانی کارفرما، و همچنین زمینه کاری،  یکنواختی گرافیکی در تمامی قسمت های سایت رعایت شده است.

از لحاظ فنی طراحی این سایت با استفاده از سیستم مدیریت محتوای دیتالایف به  زبان PHP می باشد. همچنین شرکت طراحی سایت آذرین وب از تکنولوژی های HTML5 و ریسپانسیو کامل در پروژه طراحی سایت شرکت کشاورزی بازرگانی دانا استفاده نموده است.

با توجه به طراحی کاملا داینامیک این سایت کارفرما این امکان را دارد که برای معرفی بخش های مختلف خدمات خود، با استفاده از دسته بندی صفحات، محتوای مورد نیاز خود را با فرمت متن و عکس همراه با چیدمان مورد علاقه در آن قرار دهد.

با توجه به نیاز این مجموعه و ارتباط با کشورهای خارجی، طراحی این سایت به دو زبان فارسی و انگلیسی انجام شده است.

خلاصه: شرکت طراحی سایت آذرین وب، با سابقه فعالیت در زمینه طراحی وب سایت با محوریت های مختلف، می تواند کلیه نیاز های متقضیان محترم را با توجه به زمینه کاری و شرایط سازمانی آنها را برآروده نماید.

مشاوره رایگان جهت طراحی سایت؟