طراحی سایت شرکت فرشتگان آرامش

سایت پزشکی

طراحی سایت شرکت فرشتگان آرامش
طراحی وب سایت فرشتگان آرامش سایتی در زمینه خدمات پزشکی و پرستاری است .که از امکانات این سایت در خواست آنلاین پرستار در زمینه های گوناگون با تخصص های گوناگون می باشید.
این سایت از نظر بهینه سازی و سئو از بهترین کدنویسی بهره گرفته است و در سرچ گوگل نیز بهینه شده است.

تکنولوژی ها:

  • Html5
  • PHP
  • میزبانی وب
  • واکنشگرا
  • کد نویسی اختصاصی

طراحی سایت فرشتگان آرامش

مجموعه فرشتگان آرامش از سال 1376 شروع به کار نمود و درسال 1380 موفق به اخذ مجوز و ثبت شرکت گردید. این مجموعه با استفاده از نیرو های متخصص و دلسوز کلیه خدمات مورد نیاز در حوزه مراقبت از کودکان، سالمندان و بیماران را در منزل ارائه می دهند.

طراحی وب سایت این شرکت در بهمن ماه سال 95 توسط شرکت طراحی سایت آذرین وب انجام شد.

با توجه به محوریت و عملکرد این سایت، در طراحی قالب گرافیکی آن از رنگ ها و تصاویر آرامش بخش استفاده شده است.

مهمترین امکان این وب سایت، امکان "درخواست پرستار" می باشد. این امکان از طریق طراحی و راه اندازی فرم ساز در این سایت انجام شده است. کاربران سایت می توانند با تکمیل فیلد های مورد نیاز در فرم، درخواست خود را برای سازمان ارسال نموده تا در اولین زمان جهت هماهنگی های مورد نیاز با آنها تماس گرفته شود.

شرکت آذرین وب در طراحی این وب سایت از سی ام اس اختصاصی خود که به زبانPHP  نوشته شده استفاده میکند، همچنین شرکت طراحی سایت آذرین وب از تکنولوژی های HTML5،  JS  و ریسپانسیو کامل در پروژه طراحی سایت فرشتگان آرامش استفاده نموده است.

همچنین این وب سایت بر روی کلمات کلیدی مورد نظر، بهینه سازی شده و رتبه های مورد نظر در صفحه نخست موتور جستجوی گوگل به دست آمده است.

کلیه پروژه های طراحی سایت و طراحی فروشگاه اینترنتی آذرین وب دارای کنترل پنل مدیریت به همراه آموزش رایگان میباشد.

با این امکان وابستگی مشتریان به شرکت طراحی سایت به حداقل رسیده و مشتریان میتوانند کلیه بخش های سایت  خود را مدیریت نمایند. در این میان سیستم پشتیبانی آذرین وب هم همواره در کنار مشتریان عزیز خواهد بود.

شرکت طراحی سایت آذرین وب، با سابقه فعالیت در زمینه طراحی وب سایت با محوریت های مختلف، می تواند کلیه نیاز های متقضیان محترم را با توجه به زمینه کاری و شرایط سازمانی آنها را برآروده نماید.

مشاوره رایگان جهت طراحی سایت؟