loading

درحال بارگزاری

فروشگاه اینترنتی نشر مرکز

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
فروشگاه اینترنتی نشر مرکز
فروشگاه اینترنتی نشر مرکز
فروشگاه اینترنتی نشر مرکز
فروشگاه اینترنتی نشر مرکز

با پروژه فروشگاه اینترنتی نشر مرکز آشنا شوید:

اسفند هزار و سیصد و شصت و سه علیرضا رمضانی تحقیقاتش را در مورد تاسیس نشر شروع می کند و سال شصت و چهار از همه کارهایش استعفا میدهد تا رویایش از یک ایده صرف به واقعیت تبدیل شود.

کار از همان اول سخت بوده، چرا که هیچ کس جواب سر راستی برای این سوال نداشته که چطور باید یک ناشر شد؟ رمضانی کفش آهنی پایش میکند و هی از وزارت فرهنگ به ثبت شرکت ها رفت و آمد می کند تا بالاخره نشر مرکز به دنیا می آید.

نشر مرکز اولین بار به قیمت اجاره نشین شدن برادر محسن رمضانی، علی اصغر رمضانی، صاحبِ خانه می شود. برادر اثاثش را می برد  و منزلی اجاره می کند و بساط انتشارات نوپا در خانه او پهن می شود. علی اصغر و همسرش خانم فریده شاهرودی اولین همکارهای علیرضا زمانی در انتشارات مرکز می شوند. فریدون فاطمی و بیژن آشیدری هم بعدها به آنها می پیوندند.

این وسط باید از همکاری در سایه جواد رمضانی، پدر علیرضا زمانی هم یاد کرد، کسی که ظاهرا مستقیم در کار نشر نبوده است ولی اگر کمک های مالی او و همسرش به پسرشان علیرضا زمانی نمیبود، مرکز تا اینجا دوام نمی آورد و هرگز نشر مرکز امروز نمی شد. سرمایه اولیه نشر مرکز حدود سه میلیون تومان نقد و سه میلیون تومان غیر نقدی بوده است که سیصدهزارتومان آن ثبت شده. طی چند مرحله که کار علیرضا زمانی و نشر تازه تاسیسش گره می خورد این پدر بوده که به دادشان رسیده و به مجموعه سرمایه تزریق کرده است.


نگاهی به امکانات فروشگاه اینترنتی نشر مرکز:

فروشگاه اینترنتی نشرمرکز اولین فروشگاه اینترنتی مستقل بین ناشرین کشور می‌باشد که امکاناتی همچون ارائه صفحه عمومی به نویسنده ، مترجم و طراحان جلد (و تمام کسانی که در ایجاد اثر نقشی داشته اند) دارد و آثار هر نویسنده را به راحتی میتوان در صفحه آن پیگیری و مشاهده نمود. همچنین امکاناتی همچون نمایش کتاب‌های دیگر نویسنده کتاب در صفحه مشاهده کتاب و معرفی مترجم آن و کتاب های دیگر مترجم! همچنین جوایز هر کتاب نیز داخل آن قابل ثبت و نمایش است. از ویژگی های دیگر این فروشگاه ساز (فروشگاه ساز ویژه نشریات) میتوان به سئوی فوق العاده بالای آن و بهینه بودن سیستم اشاره کرد.

جهت مشاهده امکانات کامل فروشگاه اینجا را کلیک و مشاهده نمایید.

مشتری

نشر مرکز

تاریخ

اسفند 25, 1398

اشتراک گذاری

از سرعت وبسایتتان ناراضی هستید؟!

میزبانی در ایران با شروع قیمت

50000 تومان / ماهانه