loading

درحال بارگزاری

ما خلاق هستیم

طراحی سایت و استارت‌آپ

آذرین وب با دارا بودن بیش از 10 نوع استارت آپ مختلف و فعال به عنوان نمونه کار خود، آمادگی پذیرش، تحلیل و انجام پروژه شما را دارد.مشاهده نمونه کارها ثبت درخواست
image
shape
shape
shape
shape
چیزی که ما پیشنهاد میدیم

راه حل های برجسته ما

اگر قبلا وبسایت یا وبلاگی داشته‌اید به طور کامل آنها را فراموش کنید! چرا که راه اندازی استارت‌آپ مشابه هیچکدام نیست و نیازمند رعایت اصول و استانداردهای خاص خود است.

image

تبلیغات برنامه ای

بدون شک قبل و بعد از راه اندازی پروژه استارتاپی آنرا باید تبلیغ کنید. به صورت هدفمند و در عین حال کم هزینه و مفید! ما تجربیات خود را در اختیار شما میگذاریم.

بیشتر بدانید
image

استراتژی و تحقیق

نیازمندی بازار و جامعه به خدمات یا سرویسی که استارتاپ شما قرار است ارائه دهد بسیار مهم است و طبق آن باید امکانات پروژه مشخص گردد.

بیشتر بدانید
image

طراحی و توسعه

یک پروژه‌ی استارتاپی باید تحت چهارچوب و طوری اجرا شود که شما بعدا وابستگی به شخص یا اشخاص خاصی نداشته باشید و بتوانید آنرا با هر تیمی توسعه دهید.

بیشتر بدانید
image

ظاهر کاربر پسند

امروز مثل قدیم نیست! استارتاپ شما باید با ظاهری اختصاصی و کاربرپسند طراحی شود و این تخصصی است که تیم آذرین وب در اختیار شما خواهد گذاشت.

بیشتر بدانید
image
راه حل های ما

خدمات ما در پروژه‌های استارت‌آپی

پس از سال ها کسب تجربه در زمینه طراحی و راه اندازی انواع استارتاپ، مفتخریم که با ارائه خدمات زیر مشاور و مجری پروژه شما باشیم.

shape
shape
shape
shape
shape
shape

برخی از استارت‌آپ های انجام شده

برخی از پروژه هایی که قابل معرفی در وبسایت آذرین وب بوده است را در زیر مشاهده میکنید. جهت مشاهده جزئیات هر کدام روی آن کلیک نمایید.

shape
shape
shape
shape
shape
shape

تماس رایگان جهت دریافت مشاوره تخصصی

لطفا اطلاعات خود را به صورت فارسی و صحیح در فرم مربوطه وارد و ارسال نمایید تا در اولین فرصت جهت ارائه مشاوره با شما تماس گرفته و در صورت نیاز جلسه حضوری هماهنگ نماییم.

image

از سرعت وبسایتتان ناراضی هستید؟!

میزبانی در ایران با شروع قیمت

50000 تومان / ماهانه