طراحی فروشگاه اینترنتی

امروزه در به طور کاملا ملموسی شاهد استفاده افراد از فروشگاه های اینترنتی برای تهیه کالاهای مورد نیاز خود هستیم، به طوری که بسیاری از کسب و کارها تنها راه ادامه حیات خود را در گرو ورود به دنیای مجازی و فروش آنلاین میدانند. با طراحی یک فروشگاه اینترنتی شما با بعد جدیدی از کسب و کار مواجه خواهید شد، بعدی که در آن محدودیت زمانی و مکانی وجود ندارد و همواره میتوانید بدون در نظر گرفتن ساعات کاری یا موقعیت مکانی مشتریان خود، محصولات خود را عرضه نمایید، امکان مقایسه بین محصولات را برای مشتریان خود فراهم کنید، مبالغ محصولات را به صورت آنلاین از مشتریان خود دریافت نمایید و محصولات را در روز و ساعات مشخص به دست مشتریان خود برسانید. فروشگاه اینترنتی در واقع واحد تجاری شما در فضای مجازی بوده که با امکانات اختصاصی که در اختیار شما قرار میدهد، امکان فروش محصولات در این فضا را فراهم مینماید. طراحی فروشگاه اینترنتی در ابتدای کار نیازی به تامین فضای فیزیکی (مانند مغازه یا دفترکاری) ندارد و نسبت به فعالیت تجاری به صورت فیزیکی، بسیار کم هزینه تر و پربازده تر خواهد بود.

درخواست طراحی فروشگاه اینترنتی

ویژگی های برجسته فروشگاه اینترنتی

امکان فروش انواع مختلف محصول

فیلتر بندی قابل تنظیم

ایجاد و مدیریت کمپین های تخفیفی

ویژگی های وابسته و لوازم جانبی برای محصولات

امکان مقایسه محصولات با یکدیگر

پنل مدیریت اختصاصی

حسابداری پیشرفته

انبار داری پیشرفته

ایجاد فرم های اختصاصی

امکان ساخت اپلیکیشن موبایل

پنل ارسال پیامک

اتصال به سیستم حسابداری

اتصال به درگاه های بانکی

جستجوگر پیشرفته

تعریف انواع مختلف حمل و نقل

مشاهده پکیج های طراحی فروشگاه اینترنتی

پکیج عادی طراحی فروشگاه اینترنتی

3.9 میلیون تومان
دانلود فایل امکانات فنی
 • قالب گرافیکی آماده
 • پنل مدیریت اختصاصی
 • پشتیبانی 6 ماهه رایگان
 • میزبانی 2 گیگابایت 1 ساله رایگان
 • ثبت رایگان دامنه (ir.)
 • آموزش رایگان
سفارش

پکیج VIP طراحی فروشگاه اینترنتی

29.9 میلیون تومان
دانلود فایل امکانات فنی
 • قالب گرافیکی اختصاصی
 • پشتیبانی 1 ساله رایگان
 • میزبانی 10 گیگابایت 1 ساله رایگان
 • ثبت رایگان دامنه (com.) و (ir.)
 • پنل مدیریت اختصاصی
 • آموزش رایگان
سفارش

چرا طراحی فروشگاه اینترنتی آذرین وب

یکی از سوالات بسیاری از متقاضیان طراحی فروشگاه های اینترنتی، تفاوت میان طراحان یا شرکت های ارائه دهنده خدمات طراحی وب سایت و اپلیکیشن میباشد. شاید شما نیز با سیل عظیمی از ارائه دهندگان خدمات طراحی فروشگاه اینترنتی مواجه باشید که مدعی ارائه خدمات با هزینه های بسیار پایین یا بسیار بالا هستند و گاها هزینه های اعلامی آنها از هزینه ثبت یک آدرس اینترنتی کمتر و یا از هزینه خرید یه ساختمان بیشتر باشد. اما به راستی معیار مقایسه شرکت های طراحی فروشگاه اینترنتی و تفاوت آنها کدام است؟

آذرین وب با استفاده از تیم متخصص، استفاده از زبان برنامه نویسی php و فریمورک (استاندارد) Laravel و با مطالعه دقیق و نیازسنجی مشتریان خود، سیستمی اختصاصی برای فروشگاه های اینترنتی پیاده سازی نموده است. در طراحی این سیستم از هیچیک از سایت ساز های آماده یا ماژول های برنامه نویسی شده توسط افراد نامشخص استفاده نشده و این مهم عامل تفاوت سیستم فروشگاه اینترنتی آذرین وب با سایت ساز های آماده یا سیستم های مدیریت محتوای متن باز میباشد.

ویژگی اصلی و اساسی این نوع از طراحی فروشگاه اینترنتی، توسعه پذیر بودن سیستم و امکان پشتیبانی فنی سیستم با سرعت بسیار بالا، امنیت تامین شده و برنامه نویسی منعطف میباشد. وقتی شما با استفاده از سیستم های مدیریت محتوای متن باز (open source) اقدام به طراحی هرگونه وب سایت از جمله فروشگاه های اینترنتی مینمایید، علاوه بر ریسک بالای امنیتی، اطلاعی از نحوه برنامه نویسی بسیاری از ماژول ها ندارید. در نتیجه توسعه سیستم، رفع مشکلات فنی و افزودن امکانات جدید به سیستم، در خوشبینانه ترین حالت با سرعت بسیار کندی صورت میپذیرد. این تفاوت آذرین وب است!

پشنهاد ما به شما هموطنان گرامی این است که چنانچه قصد دارید یکبار برای همیشه اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی نمایید، گزینه های خود را از نظر دانش فنی برنامه نویسی، سوابق کاری و همچنین قیمت دهی منطقی به دقت بررسی نمایید.