وبلاگ

آخرین مطالب آذرین وب

معیار های برتری در طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی امروزه از اهمیت بالایی در جهان برخوردار است، این عمر در کشور ما نیز طی چند سال گذشته مورد توجه قرار گرفته است. شاید تا همین چند سال پیش میتوانستید با طراحی ساده ترین فروشگاه اینترنتی به اعداف درآمدی خود دست یایید، زیرا رقابت چندانی در بین فروشگاه های اینترنتی ایران وجود نداشت.
زمستان 95 اخبار

تبلیغات در فروشگاه اینترنتی

تبلیغات در اینترنت و فضاهای مجازی میتواند به روش های مختلفی انجام شود که یکی از روش های مرسوم آن تبلیغات در فروشگاه های اینترنتی میباشد.
زمستان 95 اخبار

بهترین های طراحی فروشگاه اینترنتی در دنیا

معیار انتخاب بهترین های طراحی فروشگاه اینترنتی در ایران در مقیاس با فروشگاه های دیگر کشورها بسیار متفاوت است زیرا ممکن است در کشور های سلایق بصری و سوابق خرید از فروشگاه های اینترنتی افراد با کشور ما متفاوت باشد. در کشورهای اروپایی گرافیک در طراحی فروشگاه اینترنتی از اهمیت کمتری نسبت به کشور های آسیایی برخوردار است و بیشتر به جنبه ی امکاناتی و کاربردی سایت ها توجه میکنند.
زمستان 95 اخبار

طراحی سایت اسنپ و سرویس های تاکسی یاب

حتما تاکنون با اپلیکیشن های یابنده تاکسی یا تاکسی یاب آشنا شدید یا حداقل خبرهایی از آنها به گوشتان خورده است. اپلیکیشن هایی نظیر اسنپ (snapp) ، تپ سی (tap30) ، راید (ride) و سایر سایت ها و اپلیکیشن های مرتبط که کار اصلی آنها ارائه خدمات تاکسی رانی درون شهری و ارتباط بین رانندگان و مسافرین است.
زمستان 95 معرفی انواع سایت
مشاوره رایگان جهت طراحی سایت؟